Karrier

Pozíció: Ügyfélszolgálati vezető

Feladatok:

• a Társaság ügyfélszolgálati és kommunikációs tevékenységének irányítása, ellenőrzése,
• (weblap hírlevelek, kiadványok, egyéb megjelenések)
• ügyfelekkel történő kapcsolattartás
• a vonatkozó jogszabályok betartása, betartatása,
• panaszok határidőn belüli elbírálása, ellenőrzése,
• kapcsolattartás a telefonos ügyfélszolgálattal, ügyvédi irodákkal, közjegyzőkkel,
végrehajtókkal a kintlévőségek kezelésével kapcsolatosan, valamint a nyilvántartó rendszerek üzemeltetőivel,
• javaslattétel az ügyfélszolgálat hatékony munkájának növelése érdekében, ügyfélfolyamatok fejlesztése, dokumentálása
• heti és havi riportok készítése,
• a behajtási folyamatok jogszerűségének és a határidők betartásának ellenőrzése
• értékesítés támogatása,
• ügyféligények feltárása, értékesítés meglévő ügyfeleinknek,
• árajánlat adás
• projektek kezelése, irányítása
• ügyviteli rendszer kezelése

Elvárások:

• minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség határozott előny),
többéves releváns szakmai-, és vezetői tapasztalat,
• kiemelkedő MS Office felhasználói ismeretek (magabiztos Excel használat),
ügyfélorientált attitűd,
• ügyfélszolgálati rendszerek logikai ismerete,
• panaszkezelésben szerzett gyakorlat,
• strukturált és innovatív gondolkodásmód, proaktivitás,
• határozott fellépés, kiváló kommunikációs készség

Mit kínálunk?

• stabil hátterű cég, fiatalos csapat
• határozatlan munkaidő,
• napi 8, túlóra nélküli munkavégzés,
• versenyképes fix jövedelem
• emberközpontú munkahely
• innovatív ötleteket támogató vállalati légkör
• belső képzések, Voip továbbképzések

Előnyök:

• magabiztos angol nyelvtudás
• Voip területen szerzett tapasztalat

Jelentkezni fénylépes önéletrajzzal info@n-system.hu e-mail címen lehet

Pozíció: Távközlési hálózatüzemeltető

Téged is elragadott az Informatika világa? Te programozod az összes szomszéd routerét? Most végeztél középiskolába, egyetemen?

Az alapokat már megtanultad, szívesen fejlődnél tovább?

Nálunk kamatoztathatod a tudásod! Csapatunkba fiatal és a tanulásra nyitott munkatársat keresünk.
Az N-SYSTEM junior informatikusokat keres!

Feladatod lesz:

• cégünk hálózatának üzemeltetése, továbbfejlesztése
• a hálózati elemek folyamatos hardveres és szoftveres karbantartása
• saját honlapjaink, levelezési rendszerünk karbantartása
• ügyfél hibajegyek kivizsgálása

Amilyen tudással feltétlen kell, hogy rendelkezz:
• IP hálózati alapismeret
• Linux: Debian és CentOS alapismeret

További előnyt jelent az alábbiak felhasználói szintű ismerete:

• Asterisk, SIP protokoll
• MySQL, MSSQL
• Angol nyelvismeret

Amit cserébe kínálunk:
• Emberközpontú munkahely
• Belső képzések, speciális VoIP ismeretek elsajátítása
• Innovatív ötleteket támogató vállalati légkör
• Stabil céges háttér, fiatalos csapat
• Versenyképes fizetés